Kurumsal - Yiğitoğlu
loader
Hakkımızda

“3000 SKU’dan fazla ürün, 5 bölge müdürlüğü ve 85.000 m² depolama kapasitesi”

Yaşamın her anında kalite ve güvene atılan imza

İşinize değer katan ürünlerimiz, deneyimli ekibimiz ve tedarik zinciri çözümlerimiz ile
kaliteli hizmetin güven veren ismiyiz

Saygın ve Güvenilir İş Ortağınız
Saygın ve Güvenilir İş Ortağınız

Yiğitoğlu olarak, ülkemizin ticari yaşamına katkıda bulunmak ve örnek başarılara imza atmak üzere çıktığımız yolda, ilkeli tutumumuzla edindiğimiz saygınlık, başarımızın temelini oluşturuyor. 1956 yılında ticarete adım atan ailemiz, emekle olgunlaştırdığı birikimlerine 1986 yılında “kimyevî madde” alanındaki faaliyetlerini ekledi. “Profesyonel Temizlik Ürün ve Sistemleri” ile “Kimyasal Ürün Grupları”ndan oluşan iki temel kategoride sunduğumuz hizmet ve ürünler, Yiğitoğlu adını kalite ve güvenle birlikte anılır hale getirdi.

Vizyon
Vizyon

Yiğitoğlu çalışanlarıyla birlikte, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra çalışma yöntem ve değerleri ile de sürekli fayda sağlayarak kalite ve güvenin sembolü olacak bir kurum olmayı amaçlıyor, sürdürülebilir gelişimi ile dünya pazarına hitap eden bir firma olmayı hedefliyor.

Hizmet Noktalarımız
Hizmet Noktalarımız

İstanbul’da bulunan merkez ofisimizin yanı sıra, Çorlu, Antalya, İzmir, Mersin ve Bursa’da bulunan bölge müdürlüklerimiz ve depolarımız, ayrıca Çin’in Shangai eyaletinde bulunan ofisimiz ile hizmet ağımızı sürekli genişletiyoruz.

Güçlü Lojistik Ağı
Güçlü Lojistik Ağı

Türkiye’nin önemli sanayi bölgelerine konumlanmış 85.000 mt depolama kapasitesi ve akıllı depo teknolojisine sahip 7 depomuzda, tüm ürünlerimiz sektörün gerektirdiği hassasiyete uygun olarak hijyenik ortamda stoklanarak ulaştırma bakanlığı sevkiyat sertifikasına ve ADR belgesine sahip sevkiyat araçlarımız ile müşterilerimize zamanında, kaliteli ve güvenli bir şekilde sevk edilir.

İnsan Kaynakları
İnsan Kaynağımız

Yiğitoğlu’nun en önemli varlıklarından biri insan gücüdür. Nitelikli iş gücünü arttırmak da temel hedeflerinden biridir. Bu anlayışla; İnsan odaklı yönetim ve aile ortamı bilinciyle çalışmayı, Çalışan memnuniyetini sağlayarak, ekip ruhu odaklı süreçleri yönetmeyi, İstikrarlı büyüme hedefi ile doğru oranda artan çalışan sayısını, Kurum vizyonunu benimsemiş yüksek sadakatli, erdemli ve dürüst çalışan profili oluşturmayı, Kadınların iş hayatında daha aktif rol alması inancıyla kadın istihdamına ağırlık verilmesini hedefler.

Neden Yiğitoğlu?

İş dünyasında dürüstlükten ödün vermeden geçirilmiş, yeniliklerle dolu 60 yıllık köklü bir geçmişe sahip olması.
Etik ticaret anlayışıyla kaliteli ve güvenilir, ürün ve hizmetler sunması
Dünyanın en iyi hammadde üreticilerinden istikrarlı tedarik zinciri.
Hızlı, kaliteli ve güvenli sevkiyatı
Güçlü finansal yapısı ve teknolojik altyapısı
Müşterilerini “partneri” olarak görmesi
Mühendis tabanlı, konusunda deneyimli uzman kadrosu
Akıllı depo teknolojisine sahip yüksek depolama kapasitesi
İnsan ve çevre sağlığına uygun, kaliteli malzeme ve teçhizat seçimi